Eşli Batak 2011


uploaded BaTTaK 2.0.1.1 oyunu resmi sitesi www.eslibatak.com ve download siteleri sayesinde gün geçtikçe büyümekte.

 2011 Şubat ayı itibarıyla resmi site üzerinden aylık download miktarı 2500'ün üzerindedir. Aynı zamanda download sitelerindeki indirme miktarı ile bu rakamın aylık 10000'in üzerinde olduğu tahmin edilmektedir (Örn; yeniprogram) ve her ay ortalama 100-200 artan download miktarı ile bu rakam gittikçe büyükmektedir.

 Oyunun alt kısmındaki reklam kısmı flash olup internet üzerinden istenilen anda güncellenebilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede reklamlarınız yeni download'ları beklemeden hemen müşteriye ulaşabilecektir.

Sitenin log kayıtlarına göre BaTTaK 2.0.1.1 oyunu günlük ortalama 5000 defa açılmaktadır. Yani oyun içindeki reklamınız gün içerisinde 5000 kez görüntülecektir. Buda aylık 150000 civarı bir gösterim demektir.

Oyun Reklam Alanı

 Bunun yanında www.eslibatak.com adresinin günlük ziyaretçisi sayısı ortalaması 125, sayfa gösterim miktarı aylık 3750'dir. Ayrıca siteye giren kullanıcıların %90'lık kısmı Türkiye'den olup Almanya, Fransa, Avusturya gibi Türk nufusunun fazla olduğu ülkelerle beraber bir çok ülkeden giren kullanıcılarda bulunmaktadır.
 Not: Yukarıdaki istatistik verileri tahmin değil Google Analytics
verileridir.

 Sitemize ve oyunumuza reklam vermek isterseniz iletisim@eslibatak.com adresine mail atıp bizimle irtabata geçebilirsiniz.

 


Anasayfa | Esli Batak | Diğer Programlar | Reklam Ver | İletişim